Diyet Kapıma Gelsin

Diyetkapımagelsin, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu diyetisyen Olgu Azizoğlu tarafından kurulan butik bir diyet mutfağıdır.Diyetkapımagelsin mutfağında hiçbir şekilde beyaz un ve şeker kullanmadan, tuzu ve yağı minimumda tutarak kişiye özel lezzetli sağlıklı yemekler hazırlanır, hazırlanan diyet menüleri günlük olarak kapınıza getirilir ve böylece sizi diyet stresinden kurtarır.

Bize 0 312 911 0 311 Nolu Telefondan Ulaştıktan Sonra Diyetisyen Olgu Azizoğlu İle Randevunuz Oluşturulur , Yüzyüze Veya Telefonla Görüşme Sonrasında Paketiniz Ve Kilo Hedefiniz Size Özel Belirlenir. 28 Gün Boyunca Haftanın Her Günü Yemeğiniz Size Termal Çantalarda PP ( Polipropilen Kaplarda ) FDA Onaylı, 6 Öğün Olarak, Üretim Tamamlandıktan Hemen Sonra Hiç Bekletilmeden, Her Gün Akşam Saat 20.00.24 . 00 Arası Size Teslim Edilir.

Menus
Online Appointment
Customer Reviews All Reviews
 
* Diyetkapimagelsin.com daki verilen beslenme diyet planı ve diyet yemek hizmetinin sonuçları kişinin boy, kg, yaş ve cinsiyet özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.